CEREC – korunky a fazety na počkanie

Cena od 250 - 300 € za jeden zub


Vytvárame úsmevy


– keramické fazety a keramické náhrady rýchlo – do 24 hod.
– úsmev veľmi rýchlo
– nový zub veľmi rýchlo


CEREC


CEREC je unikátny systém, ktorý umožňuje zubnému lekárovi zhotoviť keramické zubné náhrady počas jednej návštevy v zubnej ambulancii. Pacienti už nemusia čakať niekoľko dní na výrobu ,,nového zuba“ v zubnom laboratóriu. Na počkanie dokážeme vyrobiť keramické výplne (inlay/onlay), fazety, korunky a mostíky.

Systém CEREC pozostáva z 3 prístrojov:

3 kroky k dokonalej náhrade

1. digitálny odtlačok
2. návrh náhrady
3. frézovanie

1. 3D skener umožňuje zhotovenie digitálneho odtlačku situácie v ústach. Eliminujeme tak často nepríjemné zhotovovanie klasických odtlačkov.
2. Pomocou 3D softvéru navrhneme budúcu náhradu, ktorá je maximálne presná. Má dokonalý kontakt so susednými zubami.
3. Náhrada je vyfrézovaná zo špeciálneho keramického bločku. Následne je upravená pre dosiahnutie dokonalej estetiky a vložená do úst pacienta.

Celokeramické náhrady – už žiadny kov v ústach

Už žiadne amalgámové výplne, kovové korunky či mostíky, ktoré spôsobujú hromadenie kovov v organizme. CEREC umožňuje zhotovenie náhrad z biokompatibilnej keramiky, ktorú telo veľmi dobre toleruje. Keramika je zároveň dnes najdokonalejší materiál čo sa týka estetiky a životnosti zubných náhrad.

Zirkónové náhrady

Zirkónová keramika je dnes najpevnejšou keramikou. Umožňuje zhotoviť zirkónové korunky, mostíky a dokáže nahradiť aj rozsiahle kovové konštrukcie. Vďaka tomu vieme zhotoviť dokonale estetickú zubnú náhradu aj pacientom s väčšou stratou zubov.

 

Výhody systému CEREC

Klinické prípady

Certifikáty CEREC

Rezervovať Termín